1.   Úvod

Webová aplikace Informační tabule slouží k zobrazení aktuálního obsahu odjezdových a příjezdových tabulí, umístěných přímo na vybraných vlakových stanicích. Zdrojem dat je Správa železnic, státní organizace.

Pro práci s aplikací Informační tabule v plné verzi doporučujeme minimální rozlišení obrazovky 1024 x 768 bodů. Struktura stránek je vytvořena dle standardu XHTML 1.0 Strict, za použití technologie AJAX a k vizuální prezentaci využívá kaskádových stylů (CSS). Aplikace nepodporuje režim práce s vypnutou podporou JavaScriptu. Pro aplikaci Informační tabule doporučujeme internetový prohlížeč, který vyhovuje specifikaci konsorcia W3C pro jazyk XHTML 1.0, funkčnost je otestována na prohlížečích Internet Explorer 9, Internet Explorer 10, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.

Pro práci s aplikací Informační tabule v mobilní verzi je struktura stránek vytvořena dle standardu XHTML Mobile 1.2, za použití technologie AJAX a k vizuální prezentaci využívá kaskádových stylů (CSS). Aplikace nepodporuje režim práce s vypnutou podporou JavaScriptu. Pro Informační tabule doporučujeme internetové prohlížeče Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Dolphin Browser, Internet Explorer Mobile 9 na platformách Android 2.2 a vyšší, iOS, Windows Phone.

Nápověda

  1. Úvod
  2. Struktura stránek
  3. O autorech